biuletyna.blox.pl

Wpis

niedziela, 04 listopada 2012

0156 OFF SS 2013: ALEKSANDRA CHABEREK

 

 

 

Aleksandra Chaberek

 

 

 

W necie piszą, że Aleksandra Chaberek jest "znaną malarką" i "znaną modelką". Jestem chamem, więc dla mnie znani są taki Rembrandt van Rijn czy taka Naomi Campbell. Ale to nieważne, bo projektant może być równie dobrze zawodowym kominiarzem czy innym inseminatorem, byleby nie zajmował niepotrzebnie mojego czasu. A Chaberek to robi i to bez skrupułów. A może jednak z małymi, bo ubóstwo projektowe nadrabia, jak się da - makijażem, akcesoriami, zachowaniem modelek, podkładem muzycznym, a nawet szytym grubymi nićmi opisem kolekcji.

 

 

 

Można śmiało powiedzieć, że kolekcji w ogóle nie projektowano, w ogóle nie szyto, a zakupiono na chybił trafił w przeciętnych polskich sklepach z "odzieżą dla pań". Sponsorom pokazów chyba nie zależy na pieniądzach.

 

 

 

Co prawda o dokonaniach modowych Romy Gąsiorowskiej też pisałam, że jeśli lubi - niech szyje, a klient i tak zweryfikuje jej umiejętności cofaniem ręki z pieniądzem. Jednak Gąsiorowska nie ma potrzeby prezentowania swoich robótek na tygodniach mody. W necie piszą, że Chaberek - malarka, modelka, kreatorka mody a z pewnością posiadaczka jeszcze innych wielu talentów, powróciła niedawno do Polski. Warto by się więc jakoś urządzić.

 

 

 

 

Aleksandra Chaberek

 

Aleksandra Chaberek

 

Aleksandra Chaberek

 

Aleksandra Chaberek

 

 

 

 

 

Zdjęcia: Szamot Lyzab, materiały prasowe FW.

Video:pokazymody.tv

 

 

 

 

 

 


Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
biuletyna
Czas publikacji:
niedziela, 04 listopada 2012 19:24

Polecane wpisy

Trackback